Par mums

SIA “DĪKERS PLUSS”  ir dibināta vairāk kā pirms 20 gadiem ar 100% Latvijas kapitālu. Firmas specializācija ir augstas kvalitatīvas apkures, ūdensapgādes un santehnikas aprīkojuma vairumtirdzniecība un mazumtirdzniecība.

Jau 4.gadu pēc kārtas saņemts VID padziļinātās sadarbības programmas bronzas līmeņa apbalvojums.
No 2019. gada 1. janvāra ieviests VID Padziļinātās sadarbības programmas modelis, kurā nodokļu maksātāji iedalīti trīs līmeņos pēc to darbības apjoma (zelta, sudraba, bronzas līmenis)

 

Mēs piedāvājam tikai AUGSTĀKĀS kvalitātes santehnikas, apkures, ūdensapgādes un kanalizācijas materiālus, pasaules vadošos zīmolus tieši no ražotāja.
Sadarbojamies ar Latvijas veikaliem un veikalu tīkliem, būvfirmām, namu apsaimniekotājiem, kā arī meistariem un privātpersonām.

Nodrošinām ĀTRĀKO preču piegādi saviem klientiem visā Latvijā. Mūsu darbinieki palīdzēs Jums rast labāko un ekonomiskāko risinājumu. Piedāvājam apkures un ūdensapgādes pilnu preču komplektāciju, kā arī pilnu tāmēšanu pēc līguma noslēgšanas.
Pastāvīgiem klientiem piedāvājam ievērojamas atlaides kā arī meistariem dažādi “bonusi”.

Mūsu priekšrocība ir augstākās kvalitātes materiāli, pieredze, zināšanas, profesionalitāte, organizācija, mobilitāte, laipna un ātra apkalpošana kā arī nodrošinām visātrāko piegādi šajā nozarē!

Uzņēmums SIA “DĪKERS PLUSS” ir videi draudzīgs uzņēmums.
EKO zīme „Zaļā josta” ir rādītājs tam, ka uzņēmums izprot brīvprātīgās izlietotā iepakojuma vai videi kaitīgo preču apsaimniekošanas nozīmi dabas resursu un apkārtējās vides saglabāšanā, kā arī jūtas atbildīgs par savā darbības procesā radītā iepakojuma vai videi kaitīgo preču potenciālo kaitējumu apkārtējai videi.

Rūpes par apkārtējo vidi veicina uzņēmuma pozitīvā tēla nostiprināšanu sabiedrības acīs. Iegūstot tiesības izmantot EKO zīmi „Zaļā josta”, Jūs uzņēmums iegūst uzskatāmu pierādījumu tam, ka ir godprātīgi parūpējies, lai tā izlietotais iepakojums tiktu savākts un pārstrādāts otrreizējā izejvielās. Iegūstot otrreizējās izejvielas no izlietotā iepakojuma tiek taupīti ne tikai dabas resursi, bet arī samazināts noglabāto atkritumu daudzums atkritumu poligonos un izgāztuvēs.