Piegāde

Uzņēmums nodrošina ātrāko piegādi visā Latvijā. Konkrēts piegādes termiņš ir atkarīgs no apjoma un piegādes vietas, kas tiek saskaņots individuāli. Piegāde notiek 1-2 darba dienu laikā no rēķina apmaksas brīža. Klientam iepriekš tiek paziņots konkrēts piegādes laiks.
Preču piegāde notiek darba dienās no 08:00 līdz 17:00.

Klients, veicot pasūtījumu un apmaksājot to, nenoliedzami apstiprina, ka ir iepazinies ar visu mājas lapā atrodamo informāciju un piekrīt tai.
Ja klients ir veicis pasūtījumu, apmaksājis to un izvēlējies preci saņemt preču izsniegšanas vietā –  prece jāizņem trīs darba dienu laikā. Pretējā gadījumā pārdevējs
ir tiesīgs ieturēt “Preču glabāšanas maksu” – 2% dienā no kopējās preču summas. Pēc desmitās darba dienas, Pārdevējs ir tiesīgs preci utilizēt, ja Pircējs preci neizņem noteiktā laikā arī pēc brīdinājuma / informatīvās elektroniskās vēstules (e-pastu, no kura saņemts pasūtījums/sūtīts rēķins).

Pircējam, saņemot preci, jāpārbauda tās atbilstība un apjoms. Parakstot pavadzīmi, kas vienlaikus ir arī pieņemšanas-nodošanas akts, pircējs apstiprina, ka nav nekādu pretenziju par saņemto preci, tās daudzumu kā arī vizuālo izskatu. Pavadzīmē minētās preces ir SIA “DĪKERS PLUSS” īpašums līdz pilnai apmaksas saņemšanai.